Патроничі – Знаєш Чуєш Бачиш
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Патроничі – Знаєш.Чуєш.Бачиш (Альбом)

Обіцяний гітарний альбом від «Патроничів» до ваших послуг! Свіжа платівка вмістила у себе десять авторських творів молодої команди загальною тривалістю трохи менше 40 хвилин, та навіть позичила в одного з них назву – «Знаєш. Чуєш. Бачиш». Роботу над даним релізом хлопці розпочали у повному складі у листопаді 2016 року, закінчивши запис своєї попередньої акустичної програми. Студійну роботу над представленим музичним матеріалом франківці провадили на знаній місцевій студії звукозапису Frost Magnetic Records (запис, зведення та мастеринг), під керівництвом Олега Мороза.

«Якщо говорити про цей альбом, то він суттєво відрізняється від нашого дебютника «Поки молоді» та, звісно ж, від акустичної добірки. У ньому можна почути нові для нас музичні елементи, як-то наприклад різні електронні семпли чи клавішні. Взагалі ця платівка нам самим дуже подобається. Особисто я не пам’ятаю такого випадку за останній час, аби всі учасники «Патроничів» так заходилися на одній позитивній думці. Матеріал диску «Знаєш.Чуєш.Бачиш» побудовано в єдиному спільному ключі, тому його сміливо можна називати концептуальним», – розповідає про новинку вокаліст гурту Андрій Гриньків.

Отже, новий лонг-плей «Знаєш.Чуєш.Бачиш» від «Патроничів» вже зараз можна вільно послухати у соціальних мережах, або ж, підтримавши гурт, за достатньо символічну суму, офіційно придбати його на сервісі Google Play. Окрім того, музиканти планують видати представлений матеріал на фізичних компакт-дисках, які можна буде придбати під час стартуючого у березні концертного туру.

Патроничі – Знаєш.Чуєш.Бачиш

Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Hentaihunter says:

    Патроничам вдалося зробити диск цілісним. І хоча у ньому кожна пісня сприймається як окрема історія, всіх їх поєднано одним настроєм альбому. Дякую за хорошу музику і хороший настрій, хлопці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *