Патроничі – З тобою
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Патроничі – З тобою (Кліп)

Юний івано-франківський гурт «Патроничі» презентує третю роботу своєї відеографії! Саме сьогодні, на початку нового 2017 року, музиканти оприлюднили в Інтернеті свій новий офіційний кліп до пісні «З тобою», що став символічним завершенням акустичного періоду команди. Режисером та за сумісництвом оператором відео виступив Андрій Міщиха зі студії ASD, який окрім того займався монтажем та постпродакшном відзнятого матеріалу.

Варто згадати, що сценарій роботи, як то було і з попередніми відео, музиканти написали власноруч. «В основу нашої роботи покладена хвилююча історія кохання з драматичним і дуже несподіваним фіналом. Цей кліп доносить глядачу достатньо просте твердження: справжнє щастя – це вміння цінувати все те, що ти наразі маєш. Герої нашого кліпу на своєму прикладі демонструють, що ж може статися, якщо забути про цю на перший погляд просту істину. Такі речі точно змушують замислитись», – йдеться в анотації до кліпу «З тобою».

Цікаво, що одну з головних ролей відео виконав барабанщик групи Тарас Данів, а його партнеркою по майданчику виступила Іра Нагірна. Знімальний процес кліпу «З тобою» відбувався у рідному для хлопців Івано-Франківську у проміжок з листопада по грудень минулого календарного року.

Патроничі – З тобою

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *