Патроничі – Цієї осені
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Патроничі – Цієї осені (Сингл)

Не зважаючи на те, що нова пісня івано-франківського гурту «Патроничі» носить назву «Цієї осені», за словами учасників музичної формації, у даній композиції йде мова не стільки безпосередньо про саму пору року, скільки про сезонні людські емоції та міцну дружбу. Запис треку звично проходив на знаній місцевій студії Frost Magnetic.

«Восени завжди пробирає меланхолія, саме у цю пору року згадуються шкільні та університетські роки. Інколи нам усім хочеться повернутися до тих часів. Тому пісня «Цієї осені», перш за все, про ностальгію, а ще про дружбу. Також вона є цікавою тим, що звучить нетипово для «Патроничів» – ми часто змінюємо наше звучання від гітарного року до значно легших стилів, навіть до якогось інді-попу, тому сьогоднішня новинка – це втілення чергових змін нашого саунду», – розповів в ефірі радіо шоу «Зроблено в Україні» вокаліст команди Андрій Гриньків.

Він також додав, що у цій композиції відіграє важливу роль електронна складова аранжування, чого раніше за командою не спостерігалося. Звісно, в альбомі «Знаєш. Чуєш. Бачиш» ці елементи також були присутніми, але, на думку авторів, наразі вони буквально відкрились по-новому. Що вже казати, якщо фронтмен команди у роботі над треком «Цієї осені» виступив не тільки у ролі вокаліста та гітариста, а ще й приймав активну участь у створенні клавішних партій.

Зауважимо, що зі своїм новим синглом «Патроничі» вчинили досить грамотну промо-компанію, презентувавши трек на радіо та оприлюднивши лінк для його офіційної купівлі на Google Play, а вже сьогодні, за дві доби після того, презентували пісню у соціальних мережах.

Українська музика: Патроничі – Цієї осені

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *