Патроничі – Цієї осені
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Патроничі – Цієї осені (Кліп)

Історія про те, як «під звуки гітарної струни оживають спогади» екранізував івано-франківський гурт «Патроничі». І зовсім неважливо, що відчутно осіння історія під назвою «Цієї осені» була оприлюднена у розпал зимового періоду, адже її основна ідея криється зовсім не в особливостях тієї чи іншої пори року, а у теплих дружніх стосунках.

У кліпі «Цієї осені» розповідається про самих «Патроничів», але не лише як про музикантів, але й як про хороших друзів, що влучно підкреслює тематику самої композиції. Необхідність завжди знаходити час на спілкування з друзями, не зважаючи ні на що тримати зв’язок, збиратися час від часу навколо багаття – ось основний меседж новинки від гурту «Патроничі». Режисером та оператором даної роботи виступив Владислав Васильчук, а самі зйомки відбувалися в українських Карпатах.

Розповідаючи про пісню «Цієї осені», лідер гурту Андрій Гриньків зазначив, що багато у кого восени часто викає відчуття меланхолії, згадується навчання в університеті, у школі, обличчя людей, яких вже давно не бачив. Саме це і послугувало поштовхом до написання цієї композиції про меланхолію і дружбу. Окрім того, трек «Цієї осені» – результат тривалих експериментів «Патроничів» над саундом і аранжуванням, що має задати курс наступним синглам.

До слова, просто зараз хлопці активно працюють над створенням свого наступного синглу під назвою «Моє покоління», а також над однією з подальших пісень на слова Василя Симоненка – «Ти не можеш мене покарати».

Українська музика: Патроничі – Цієї осені

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *