Патроничі – Світанок
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Патроничі – Світанок (Сингл)

Учасники івано-франківського гурту «Патроничі» продовжують знайомити слухачів із матеріалом майбутнього акустичного альбому «Акустика не Вежі», робота над яким триває. Наразі прихильникам колективу стала доступною друга за ліком, та дійсно особлива для музикантів композиція в акустичному форматі під назвою «Світанок».

Особливою ця пісня є через те, що написана вона була спеціально для громадської організації «Світанок», яка займається навчанням і вихованням дітей з аутизмом та іншими вадами психо-мовленнєвого розвитку. Учасники гурту розповіли, що заглибившись у цю тематику, до свого здивування вони майже не знайшли вітчизняних композицій, цілком присвячених цій проблематиці, через що їхнє завдання стало виглядати ще більш відповідальним і важливим.

Зрештою, першими почути нову пісню «Патроничів» мали змогу представники ГА «Світанок», батьки і рідні дітей з особливими потребами, та організатори урочистого ювілею, присвяченого п’ятиріччю суспільної діяльності організації. Від перших слухачів учасники гурту вже встигли отримати порцію схвальних відгуків, тож тепер настав час познайомити з новою композицію і більш широке слухацьке коло.

Нагадаємо, що не так давно «Патроничі» презентували композицію «Хто, як не ти», записану наживо в акустичному форматі та live-відео на неї. Ознайомитись із вищезгаданим матеріалом можна на нашому сайті за наступним посиланням.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/215121852″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *