Патроничі - Поки молоді
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Патроничі – Поки молоді (Альбом)

Молодий рок-гурт «Патроничі», який було створено у 2010 році в селі Крихівці (передмістя Івано-Франківська), презентував слухачам свою дебютну повноформатну платівку, яка стала справжнім звітом зробленої роботи за весь минулий рік. Альбом із символічною назвою «Поки Молоді» вмістив у себе тринадцять авторських композицій, різних за настроєм та тематикою, серед яких присутні як відомі раніше пісні, які вже встигли полюбитися шанувальникам, так і абсолютно нові напрацювання музикантів. Одразу ж варто додати, що альбом у хлопців вийшов досить цілісним, професійним і приємним для прослуховування із великою кількістю потенційних хітів.

Чому назва диску «Поки Молоді» є символічною для франківської формації? Все просто – жодному з учасників гурту ще немає й двадцяти років, що неодмінно знаходить своє відображення у музиці гурту в форматі неймовірної енергетики, драйву й «вогнику в очах» хлопців.

«Ця подія є дуже знаковою для нас, до неї ми довго готувались, — розповідає про презентацію альбому «Поки Молоді» фронтмен гурту Андрій Гриньків. — Інколи навіть не вірилося, що зовсім скоро ми зможемо поділитися нашими здобутками зі слухачами. Ми презентували альбом на концерті, під час якого всі бажаючі могли послухати як композиції з альбому, так і зовсім нові пісні. Сподіваємось альбом «Поки молоді» сподобається усім!»

Також музиканти зазначили, що їхній новий альбом буде цікаво не тільки послухати, а й потримати у руках, адже дебютний компакт оздоблено різними цікавинками, а в середині платівки можна знайти постер хлопців із текстами пісень.

Щодо подальших планів «Патроничів», то в цьому питанні музиканти притримуються принципу «не словом, а ділом», але все ж розповіли про задуми відзняти дебютний відеокіп на одну з пісень платівки та організувати декілька живих виступів. Щодо музичної міні-стрічки, то наразі розглядається декілька потенційних пісень для візуалізації. За словами хлопців, для них дуже важливо, щоб їхня перша відео робота була оригінальною, цікавою та якісною.

Якщо ви бажаєте підтримати молодих українських музикантів, обов’язково придбайте власну копію нового CD, надіславши заявку за адресою patronyband@gmail.com.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *