Патроничі – Обійми
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Патроничі – Обійми (Сингл)

Перелік акустичних напрацювань франківського гурту «Патроничі» нещодавно поповнився ще однією музичною одиницею під назвою «Обійми», яку музиканти днями поширили соціальними мережами. Цей чуттєвий акустичний сингл продовжує знайомити слухачів із матеріалом циклу «Акустика не Вежі», який за деякий час має трансформуватися у цілий альбом із характерним мінімалістичним звучанням.

«Пісня «Обійми» написана ще десь у 2010 році. Скажу навіть більше, це взагалі найперша написана мною пісня. Коли мова зайшла про акустичний альбом, я був впевнений, що вона підійде ідеально під цей формат. Мені здається, що це найліричніша, найромантичніша пісня «Патроничів» – такі тексти можна писати тільки до 20 років. Особливо звертаю увагу на гітарне і саксофонне соло. Як на мене, вони дуже гарно відтворили атмосферу твору», – поділився з читачами «Нотаток» вокаліст «Патроничів» Андрій Гриньків.

Слідом за романтичною композицією «Обійми», за деякий нетривалий час «Патроничі» обіцяють презентувати загалу ще декілька нових акустичних композицій, а вже після них настане період класичних релізів, записаних у повному складі. Слідкуйте за анонсами наступних робіт хлопців у соціальних мережах та не пропустіть подальші релізи!

Патроничі – Обійми

Завантажити


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Шеф says:

    Нот бед, хлопаки!

  2. Олександр Яцканич says:

    Гарно

  3. Надя says:

    Дуже чуттєво. 100% потрапить у мій особистий ТОП)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *