Патроничі – Моє покоління
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Патроничі – Моє покоління (Сингл)

Здавалося б, новина про вихід нової пісні «Моє покоління» мала би стати позитивною звісткою для шанувальників івано-франківського гурту «Патроничі» та усіх небайдужих до долі молодої української музики, але сталося, як то буває, зовсім не так, як гадалося. А все через те, що новину про свіжий сингл музиканти доповнили оголошенням про завершення спільної історії «Патроничів», яка тривала, на хвилинку, цілих вісім років. Отже, «Моє покоління» – остання оприлюднена композиція колективу, принаймні у сьогоднішньому вигляді та під звичною назвою.

Після такої неочікуваної заяви, оприлюднена пісня, волею-неволею відійшла на другий план, що даремно, адже на останок хлопці вирішили поексперементувати з електронною музикою та речитативом. «Дуже довго ми працювали над цією композицією, все ніяк не могли знайти той варіант, який нам підійде і який би ми могли показати всім. Це зовсім інший трек, за його допомогою ми будемо дивувати – він досить «речитативний», що для «Патроничів», по суті, не притаманно», – розповів вокаліст колективу Андрій Гриньків.

На своїх сторінках у соціальних мережах, саморозпуск гурту музиканти прокоментували ще лаконічніше: «Найкращий час, найкращі спогади, найкращі люди», – Андрій Гриньків; «Це було дуже круто! Всім спасибі!» – Мирослав Марків; «Можна довго говорити про наслідки і причини даного рішення, але, повірте, прийняте воно було обдумано і свідомо. Разом ми пройшли неймовірний шлях. Ці емоції залишаються з нами назавжди», – йдеться у повідомленні гурту на Facebook.

Від себе хочеться побажати, щоб вся та наявна ситуація стала для хлопців символічним переходом до нової творчої та життєвої сторінки, плацдармом для подальшого всебічного розвитку, а також стартом майбутніх досягнень, в тому числі і музичних.

Українська музика: Патроничі – Моє покоління

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ольга says:

    Щиро бажаю успіхів у майбутніх проектах!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *