Патроничі – Хто, як не ти
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Патроничі – Хто, як не ти (Пісня + відео)

Представляємо вам нову композицію молодого франківського гурту «Патроничі» під назвою «Хто, як не ти», записану наживо в акустичній варіації. Свіжа пісня не увійшла до дебютного альбому «Поки молоді», а ознаменувала початок оприлюднення композицій з майбутньої акустичної платівки «Акустика на Вежі», що увібрала в себе не записані раніше пісні та більш знані треки в оновленому форматі.

Музиканти обіцяють почергово викладати в Інтернеті нові пісні для вільного розповсюдження, але якщо ви бажаєте підтримати молодий колектив, обов’язково придбайте ліцензійні записи «Патроничів» в Google Play.

«Хто, як не ти» стала першим треком нашого нового музичного експерименту «Акустика на Вежі» не випадково. Пісня пролежала не один рік у наших репетиційних архівах, тому саме вона заслужено відкриває слухачам цю нову грань творчості гурту «Патроничі». Сама композиція слухається на одному диханні, у ній немає нічого зайвого чи штучного. Кожне слово, кожна нота відіграють тут свою незамінну, важливу роль. Слухайте і насолоджуйтеся!» – розповів «Нотаткам» вокаліст гурту Андрій Гриньків.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/209880467″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Окрім того, до пісні «Хто, як не ти» було також відзнято живе відео у співпраці із проектом BiscVid, який, до речі, як і наш сайт, ставить за мету популяризацію сучасної української музики.

Теґи: Українська музика, український рок, Патроничі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *