Патроничі – Бензин
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Патроничі – Бензин (Сингл)

Остаточно завершивши акустичний період своєї творчої діяльності, хлопці з рок-гурту «Патроничі» презентували у мережі потужний гітарний трек під назвою «Бензин», що став першою ластівкою з майбутньої повноформатної платівки колективу. Запис композиції відбувався на новій для команди студії звукозапису – Frost Magnetic Records, у рідному для музикантів Івано-Франківську.

«Ми вже достатньо давно анонсуємо цей трек у соціальних мережах, давно граємо його на живих концертах. У пісні «Бензин» можна почути наші нові думки, новий саунд, новий підхід до роботи і врешті-решт… абсолютно нових «Патроничів». Це саме той матеріал, про який наразі можна змістовно говорити у розрізі нашого наступного альбому. Сам альбом, до речі, також не забариться, як і великий тур на його підтримку», – кажуть учасники гурту.

Свій майбутній лонг-плей «Патроничі» називають значно гітарнішим, ціліснішим і значно більш концептуальнішим за попередника, а його офіційний реліз планують вже на кінець лютого-початок березня поточного року. Слідкуйте за новинами!

На останок нагадаємо, що кілька тижнів тому колектив презентував офіційний відеокліп на останню акустичну композицію «З тобою», який ви також можете переглянути на нашому сайті.

Патроничі – Бензин

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Swift says:

    Часом ніби й непогано зіграно, але якось нудно все. Загалом ні про що. ІМХО.

    1. Віталій says:

      Дурня повна, вони геніальні! Послухайте краще всі їхні пісні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *