Паша Захарчук – Чуєш
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Паша Захарчук – Чуєш (Кліп)

Паша Захарчук – одеський музикант і композитор, фронтмен гурту «ZUMA», колишній учасник шоу «Фабрика зірок» та «Х-фактор», який наразі презентує свою нову авторську роботу «Чуєш» у супроводі офіційного відеоряду. За задумом автора, глибокий і життєствердний кліп має нагадати глядачам, що щастя можна знайти навіть там, де зовсім його не очікуєш, а справжньому коханні не стане на заваді ні час, ані навіть смерть.

«Ідея кліпу полягає у тому, що у справжнього кохання немає перешкод. І що люди, яким судилося бути разом, будуть неодмінно поруч один з одним. У кліпі ця ідея реалізована тим, що головний герой, вмираючи в одному часовому відрізку, тут же опинявся в іншому, де знову зустрічав кохання всього свого життя. І саме завдяки цьому, через велике почуття до своєї жінки, головний герой знайшов свого роду безсмертя», – коментує Паша Захарчук.

Кліп «Чуєш» побудовано на конфліктах взаємин. Автори прагнули продемонструвати, що в житті трапляється чимало негативу: суперечки, сварки, війни… Але любов завжди перемагає. Зйомки проходили чотири дні, але музиканти жартома зазначають, що їм здалося, наче вони тривали мінімум півроку через несприятливі погодні умови – лютий мороз та сильний снігопад.

Режисером ролика виступив Дмитро Щербаков. «В цілому весь кліп побудовано на тому, що в кожному часовому уривку Паші дають добрячого ляпаса, причому, по-моєму, саме це є найважливішим елементом сценарію. Ви не повірите, але спочатку ми придумали це, а потім вже сам кліп», – жартує кліпмейкер.

Головну жіночу роль кліпу виконала колишня вокалістка гурту Real O Анастасія Рубцова. Молоді люди познайомилися на кастингу «Фабрики зірок» ще років сім тому і з того часу товаришують, тому коли Паша запропонував Насті втілити головну роль у його кліпі, вона з радістю на це погодилася. «Для мене було великою радістю взяти участь у роботі Паші і залишити у ній частинку свого серця! По-моєму, у нас все вийшло чудово!» – додає співачка та акторка за сумісництвом.

Українська музика: Паша Захарчук – Чуєш

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *