Panivalkova – Суперхіт
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Panivalkova feat. Morphom – Суперхіт (Сингл)

До вашої уваги результати спільної творчої роботи колективу Panivalkova і переможця цьогорічної премії Yuna на псевдо Morphom! Дівчата з гурту Panivalkova у своїй новій іронічній пісні задаються питаннями про те, що ж таке насправді суперхіт, якій саме пісні судилося їм стати, що має нести у собі така композиція, а також, чи має взагалі думати про подібні речі музикант.

«Пісня «Суперхіт» може бути посланням молодим музикантам, адже у ній присутні дуже важливі фрази – «лиш почуй себе» і «ти такий один». Насправді коли людина розкривається, коли вона знаходить своє внутрішнє я, вона буде сяяти будь-де – будь то музика, архітектура, тощо. Просто треба знайти самого себе, а не гнатися за «суперхітами», – коментує новинку учасниця тріо Panivalkova Даша Пугачова.

Для учасниць Panivalkova композиція «Суперхіт» стала новим кроком творчості – як стосовно співпраці з Романом Череновим (Morphom), так і по частині електронного звучання в цілому. Дівчата зізнаються, що їхній новий сингл являє собою суцільний експеримент і їм самим дуже цікаво, як же відреагують на нього слухачі. Ще однією особливістю треку є те, що окрім електронних бітів, у ньому задіяно так званий body-percussion, тобто використання звуків, що створюється за допомогою людського тіла – кліки, хлопки, тощо.

Додамо, що участь у записі треку також взяв київський віолончеліст Денис Караченцев, який грав на інструменті XVIII століття.

Українська музика: Panivalkova feat. Morphom – Суперхіт

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *