Panivalkova feat. Morphom – Суперхіт
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Panivalkova feat. Morphom – Суперхіт (Кліп)

«В тобі є твій ритм! Слухай лиш себе», – закликають дівчата з гурту Panivalkova у своєму новому кліпі до пісні «Суперхіт», створеної спільно із музикантом та саунд-продюсером Morphom. Режисером відео виступила Ната Кіт, яка символічно поділила усіх шістнадцятьох учасників знімального процесу на чотири групи, яким притаманні власні кольори, настрій, форми та ритм.

Загалом те, що ви побачите у кліпі «Суперхіт» – це суцільна імпровізація, адже, за задумом творців, усі шістнадцять головних героїв, серед яких були як професійні танцівники, так і любителі, рухалися виключно так, як самі того хотіли, були самими собою та не грали жодних ролей. Всі шістнадцять задіяних людей відрізняються віком, національністю та родом своїх занять, що ще раз підкреслило головну ідею кліпу. «Ми різні за національністю, віком, професією люди, але всі маємо право бути собою, маємо відкритись всесвіту і прийняти один одного. Основна ідея кліпу полягає в тому, що в середині кожного з нас є свій особистий ритм, своя хвиля. Кожен вміє танцювати, тому що людина – це душа, яка вміє все, вона творча за своєю природою. Все, що лишається зробити, це лише дозволити собі бути собою», – коментують задум учасниці Panivalkova.

За словам дівчат, кожна людина є унікальною та талановитою. Всі ми маємо віднайти свій унікальний внутрішній ритм і ніколи не соромитися бути саме такими, якими ми є насправді. А єдине, що заважає людям жити у гармонії зі своїм ритмом – це невпевненість, нелюбов до себе і, як результат, болісна залежність від думок інших.

Panivalkova feat. Morphom – Суперхіт

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *