Panivalkova – Live at Sentrum
Етно та фольк, Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Panivalkova – Live at Sentrum (Концертний альбом)

Як відомо, з 1 січня 2019 року гурт Panivalkova офіційно припинив своє існування, а кожна з його учасниць вирішила займатися своїм власним творчим проектом. Але днями дівчата знову нагадали про себе як про єдину музичну формацію та презентували живий альбом Live at Sentrum, записаний у 2016 році.

«Всім привіт! Скучили за нами? Аби ви не сумували аж так сильно, «Панівалькова» випустила live-альбом концерту з Senturm’a. Хто був, той знає: тут вам і «Йоко-мантра», якою ми відкривали і закривали концерт, і Лузіна, яка забула куплет «Автомена», і шматочки костюмів, які летять зі сцени в зал. Це також шаманський спів Nazgulya Shukaeva, богиня Марта Ковальчук на басу, Тоня Криса на альті, «Летмі» з Дмитром Матюхіним на діджеріду та бригадою джембістів», – коментують реліз учасниці Panivalkova.

Кожна з дівчат також окремо презентувала платівку у соціальних мережах: «Хто там скучив за Панівальковою?» – запитала у меломанів Ірина Кульшенко; «Хто був на тому концерті – той його вже не забуде! Еххх!» – пише Іра Лузіна; «Один з найяскравіших концертів Панівалькової для вас — для тих, хто скучив», – додає Даша Пугачова.

Варто також зауважити, що одна з учасниць Panivalkova, Ірина Кульшенко, наразі розпочала збір коштів для якісного запису свого дебютного сольного альбому, тому, за бажання, долучайтеся і ви до краудфаундингової компанії за наступним лінком.

Наразі жива платівка Live at Sentrum вже доступна для придбання за допомогою популярних медіа-майданчиків, або для ознайомлення у режимі онлайн.

Panivalkova – Live at Sentrum
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *