Panivalkova - Крейзi Нiкiта
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Panivalkova – Крейзi Нiкiта (Кліп) + EP

Дівоче тріо Panivalkova – нове ім’я на сучасній українській сцені, яке з кожним днем набирає обертів та завойовує прихильність все більшої кількості вітчизняних і не тільки меломанів. Колектив як окрема музична одиниця сформувався у 2013 році, коли троє дівчат – Ірина Лузіна, Ірина Кульшенко та Даша Пугачова – вирішили об’єднати свої ідеї та творчі бачення з метою створення нового та цікавого продукту. За словами дівчат, вони з самого початку вирішили не обмежувати себе будь-якими стилістичними рамками, охарактеризувавши напрямок своєї музичної роботи як «чуттєвий мінімалізм».

Наразі у гандикапі проекту Panivalkova присутній дебютний міні-альбом, який отримав чимало схвальних відгуків від слухачів та критиків, і новопрезентований відеокліп на пісню «Крейзі Нікіта». Матеріал гурту підкупає своїми цікавими творчими рішеннями, використанням безлічі музичних (і не дуже) інструментів, мультимовністю, а також дивує відсутністю класичного басу, який є невід’ємною складовою звучання будь-якого модерного гурту.

Завантажити


Щодо нової музичної міні-стрічки Panivalkova, то вона була створена спільно з молодим режисером Орестом Смілянцем. «Пісня народилася під час репетиції, і я приїхала додому в такому захваті й піднесеному настрої, що сіла, і фактично за п’ять хвилин написала текст, – розповідає учасниця проекту Ірина Лузіна. – Микита – це головна дійова особа пісні, конкретний герой конкретної лавсторі. Тоді все закінчилося погано. Та й добре, що погано».

Тож пропонуємо наразі і вам ознайомитись із дебютним відео від київського дівочого інді-поп тріо.

Теґи: Українська музика, Panivalkova, Крейзi Нiкiта

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *