Panivalkova – Космополітік
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Panivalkova – Космополітік (Відео)

Жіноче тріо Panivalkova, разом із відомим індійським музикантом заспівали пісню «Космополітік», у якій йдеться про всеохоплюючу єдність та кохання. На додачу до свіжого синглу, інді-команда одразу презентувала офіційне лайв-відео, у створенні якого було задіяно понад 50 людей! За словами дівчат, всю ту любов, яка живе у їхніх серцях, було максимально втілено у цьому свіжому ролику.

«Колись давно, коли ми тільки-но починали разом створювати музику, мотив цієї пісні ми грали на репетиціях. Її основна концепція – це єдність ідей, релігій і рас, все це ми вкладали у неї ще тоді, але були не готовими виразити дані задуми у вигляді класичної пісні. Наразі ми зробили дуже велику роботу, і не тільки ми, але й усі музиканти, які згодилися взяти у нашому задумі участь – кожен із них дійсно відчув цю композицію і доповнив її дечим особистим», – кажуть дівчата.

Одним із головних героїв ролика «Космополітік» виступив індійський мультиінструменталіст і вокаліст Дрю Нанк, який виконав цитату зі стародавніх ведичних текстів. Дрю прилетів з Амстердаму безпосередньо у день зйомок і, не маючи спільних репетицій з Panivalkova, фактично виконав у кадрі експромт.

Окрім індійського композитора, у створенні новинки взяли участь такі відомі музиканти як Костя Шелудько, Сергій Максименко, Костя Почтар, Коля Карнаух, Роман Гаркавенко, Ярослав Джус та інші.

Вже завтра, 9 грудня 2017 року, Panivalkova запрошують усіх бажаючих відвідати завершальний концерт туру «Космополітік» у Києві. Так-так, не дивуйтеся, пісня і відео тільки-но з’явилися у мережі, а тур на їхню підтримку вже завершується, адже, за задумом дівчат, саме ця серія концертів мала логічно підвести слухачів до онлайн-прем’єри.

Українська музика: Panivalkova – Космополітік

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *