Panivalkova – Фредді ам реді
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Panivalkova – Фредді ам реді (Live-відео)

У час, коли дівчата з гурту Panivalkova з головою поринули у студійну роботу та спрямували всі свої творчі зусилля на матеріалізацію довгоочікуваного нового альбому, всі вони, звісно ж, не забувають про своїх численних прихильників та живі концерти, не перестаючи час від часу за ними ностальгувати. Після релізу платівки всі ці та багато інших незмінних атрибутів музичного життя, безперечно, заново закружляють над столичним інді-тріо, а пришвидшити все це, та нехай хоча б на трохи наблизити майбутні виступи, ви можете власноруч.

Для цього достатньо буде відвідати офіційний сайт гурту Panivalkova, обрати для себе один з багатьох заохочувальних подарунків, та зробити довільний грошовий переказ на вказані банківські реквізити. Тільки от не забудьте вказати свої контактні дані та бажаний подарунок, для того щоб дівчата мали змогу з вами зв’язатися та передати заслужений презент.

Трохи відволікаючись від роботи студійної та роботи буденної, учасниці колективу Panivalkova переглядають свої минулі концерти, та деякі з них навіть викладають в Інтернет. Саме таким чином зовсім нещодавно у прихильників гурту з’явилась можливість ознайомитись з новим твором «Фредді ам реді», знятим під час виступу на минулорічному фестивалі Svoї. Напевно не важко здогадатися, кому присвячуються ця композиція, тим більше, що в українських музичних колах подейкують про те, що саме легендарний лідер Queen особисто явився дівчатам уві сні та наказав назватися Panivalkova.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *