Panivalkova – Донтворі
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Panivalkova – Донтворі (Альбом)

Ще одна надзвичайно цікава прем’єра сьогоднішнього дня – довгоочікуваний студійний лонг-плей дівочого тріо Panivalkova під назвою «Донтворі», появі на світ якого посприяли знайомі та незнайомці, друзі, рідні, колеги дівчат по музичному цеху, а також просто всі небайдужі меломани. Нагадаємо, що свого часу колектив закликав всіх охочих стати продюсерами Panivalkova та допомогти хоча б мінімальним фінансовим внеском в обмін на особливі та унікальні подарунки, більшість з яких панянки виготовляли власноруч.

І от, маємо перед собою результати небайдужості українського слухача – одинадцять нових пісень Panivalkova, зібраних під однією назвою дебютного диску, мастеринг якого, до речі, відбувався не де-небудь, а на студії WestWestSideMusic у Сполучених Штатах Америки. Накопичення музичного матеріалу проходило на декількох українських звукозаписуючих студіях, серед яких – «РКПІ», «ЗвукоЦех», Lipkyzvukozapys та ManGoMusic. Самі дівчата, які зазвичай визначають свою стилістику як «чуттєвий мінімалізм», відмітили, що новий альбом «Донтворі» вони могли б також сміливо охрестити мінімалізмом, але на цей раз вже брутальним.

«З самого початку роботи над альбомом «Донтворі» ми чимало раділи, сперечались, хвилювались, дуркували, експериментували зі стилями, інструментами, голосами та музикантами. Всі представлені на диску пісні поєднані однією лінією настрою, яка увібрала в себе загальну концепцію диску – щоб не трапилось, завжди будь донтворі, адже рано чи пізно все без варіантів буде добре. Появі альбому в такому вигляді та з таким різноманіттям звуку ми зобов’язані слухачам. Це не тільки наш альбом, він ваш!» – зазначили учасниці Panivalkova.

Ну а після офіційного інтернет-оприлюднення нового диску, справа дійшла і до живих презентацій, тож наразі Panivalkova готуються до свого масштабного туру «Донтворі», який розпочнеться вже завтра, 21 квітня 2016 р., у столичному Atlasі та охопить більше п’ятнадцяти міст України. Слідкуйте за розкладом виступів у соціальних мережах!

Google PlayPanivalkova – Донтворі

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Nataliya says:

    Чудові дівчата! Чудовий альбом! Слухаю тільки третій трек і розумію, що мені вже все подобається. Дякую і наснаги!

  2. Дуніна Оксана says:

    Ви бомбезно етично гармонійно приємні та креативні, ваша мизика надихає дарує гармонію та радість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *