Panivalkova – Докучаю
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Panivalkova – Докучаю (Сингл)

Якщо хтось з українських музикантів і вміє тримати інтригу до останнього, то це точно дівчата з гурту Panivalkova, які офіційно презентували написану до відбору на Євробачення 2017 пісню «Докучаю», вже по факту завершення самого відбору. Тому ознайомитися з новим синглом від дівочого тріо, прихильники вперше змогли вже безпосередньо під час прямого ефіру другого півфіналу національного відбору, який учасниці Panivalkova, на жаль, не подолали. Втім, саме завдяки йому команда отримала можливість продемонструвати свою творчість широкому загалу та отримати чималу кількість нових слухачів, на чолі з Андрієм Данилко.

«Пісню «Докучаю» можна назвати твором більш емоційного плану, адже у ній відсутні якісь продумані хитромудрі тексти, чи прихований символізм. Перші її нариси з’явилися ще роки три тому, якщо не більше, але остаточно доробити та записати пісню трапилося тільки зараз. Це така собі емоційна хвиля. Ми називаємо її шаманським замовлянням на кохання. За нашим задумом, для того щоб уникнути попередньої полеміки та зайвих дискусій, люди мали вперше почути композицію саме на конкурсі. Тут все просто – якщо глядачу під час перегляду сподобається, він проголосує за нас», – кажуть Panivalkova.

На офіційних сторінках Panivalkova у соціальних мережах новий сингл «Докучаю» з’явився вчора, 12 лютого 2017 року, проте якщо бути вже зовсім точним, то дівчата поки що оприлюднили у мережі тільки скорочену радіо-варіацію свіжої пісні. Повна версія треку стане доступною для прослуховування вже незабаром.

Panivalkova – Докучаю

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Cleaf says:

    Спасибо “Евро” за такую находку)) очень-очень редко можно услышать подобную музыку, такую группу прямо под мой вкус на наших просторах. Изначально слушал только заграничных исполнителей, теперь пора переходить на наше ридне)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *