Панiка - Розчинитись
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Панiка – Розмови (EP)

До вашої уваги дебютний ЕР молодої харківської виконавиці на псевдо Паніка під назвою «Розмови», який має всі перспективи здивувати слухача якісною та свіжою подачею матеріалу, вдалим поєднанням R&B/Soul бітів із живим інструментарієм та приємним жіночім вокалом. За словами авторки проекту на ім’я Еля, у результаті цієї роботи вона отримала таку собі збірну солянку, але головне, що платівка створена з душею.

«Робота проходила одночасно і легко і складно, але саме завдяки цьому альбому в процесі я зустріла багато нових цікавих знайомств і приголомшливих особистостей. Так як це мій перший такий досвід, я з кожним новим треком відкривала в собі нові межі і можливості, які ніколи раніше в собі не бачила. Альбом «Розмови» робився довго в зв’язку з тим, що я їздила працювати в Китай і нормальна робота пішла тільки тоді, коли я розставила пріоритети між музикою і Китаєм, обравши музику і повернувшись на Батьківщину. Я працювала в Китаї майже 4 роки, спочатку як танцюрист, а потім випадково перекваліфікувалася на вокалістку, співала в барах, ну і потім вже це переросло в авторські пісні», – коментує Паніка.

Окрім того, на підтримку першого ЕР-релізу «Розмови», Паніка також презентувала ролик до однойменного титульного треку, створений у форматі літнього лайфстайл відео. Переглянути цей міні-кліп можна за наступним посиланням.

Панiка – Розмови

Панiка у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *