Panchyshyn – Ти і я
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Panchyshyn – Ти і я (Сингл)

Львів’янин Остап Панчишин розповів, що його музичний проект Panchyshyn відтепер остаточно перетворився на класичний музичний гурт і саме у такому амплуа виконавець презентував свій новий сингл «Ти і я». Свіжа композиція характеризується легким і танцювальним саундом, а присвячується вона, звісно, коханню.

Сам Остап Панчишин пояснює такий настрій новинки тим, що наразі у нього немає жодної потреби висловлювати через творчість переживання якихось складних стосунків, що, безперечно, впливає на загальний настрій творчості, яка стала життєрадіснішою і легшою.

На думку Остапа, навіть вигадані або чужі історії кохання все рівно накладають свій відбиток на всіх нас, проектуючи романтичні перипетії у наше буденне життя. «Друзі, як ми вам і обіцяли, сьогодні дуже хочемо презентувати нашу нову композицію «Ти і я»! За настроєм нова пісня являє собою продовження попередніх синглів, адже всі вони були про найважливіше – про любов! Якщо натиснути на кнопку play, ви почуєте чуттєву історію кохання, яке кожного дня робить життя кращим та світлішим. Тож насолоджуйтеся новим, романтичним і ніжним треком, та залишайте свої враження від почутого у соціальних мережах», – пише у Facebook Остап Панчишин.

Пісня «Ти і я» увійде до першого повноформатного альбому гурту Panchyshyn, так само як і наступний сингл, роботу над яким вже майже завершено. Окрім того, за задумом, майбутню композицію має бути доповнено ще й офіційним відеокліпом, тож чекайте на наступні прем’єри.

Українська музика: Panchyshyn – Ти і я

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *