Panchyshyn – Щастя моє
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Panchyshyn – Щастя моє (Сингл)

Львівський музикант Остап Панчишин видав третій за ліком сингл зі свого майбутнього сольного альбому! Свіжа робота отримала назву «Щастя моє» та стала результатом спільної творчої роботи виконавця та відомого саунд-продюсера Віталія Телезіна. Нагадаємо, що до цього українські меломани вже мали нагоду ознайомитися з попередніми роботами проекту PanchyshynCity та «Дівчина», а також спільною з Freddy Marx Street піснею «Зозуленька», до якої також було відзнято відео.

В основу свіжої композиції «Щастя моє» покладено лірику Володимира Бєглова, друга й улюбленого поета Остапа Панчишина. За словами музиканта, прочитавши цей вірш, у нього одразу ж з’явилося уявлення стосовно мелодики майбутнього твору, але воно було далеко не єдиним. У результаті, засновник проекту Panchyshyn отримав аж чотири різні варіанти аранжування нової пісні, обравши в результаті ту варіацію, у якій якнайкраще вдалося поєднати живі інструменти та електроніку. Щодо головної ідеї твору, то Остап зазначив, що для кожної людини вона може бути власною. «Наприклад, моє особисте щастя – це бути у колі друзів та рідних, а також займатися улюбленою музичною справою», – пояснює музикант.

Пісня «Щастя моє» увійде до дебютного альбому проекту Panchyshyn, реліз якого заплановано на осінь поточного 2017 року. Але ще до цього, протягом кількох найближчих місяців відбудеться ще декілька пісенних та відеопрем’єр. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Panchyshyn – Щастя моє

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *