Panchyshyn – Ти Робиш Мене Кращим
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Panchyshyn – Ти Робиш Мене Кращим (Сингл)

Ті, хто вже знайомий із роботами колишнього вокалісту львівської «Патриції» Остапа Панчишина, створеними у рамках його особистого проекту Panchyshyn, у свіжому синглі «Ти Робиш Мене Кращим» можуть помітити певні зміни у підході до створення аранжування. Але, за словами музиканта, в ідеалі чи не кожна його наступна робота має відчутно відрізнятися своїм звучанням від попередниці, бо саме це є ознакою успішності його творчих експериментів та росту як артиста. Втім, залишається у творчості Остапа і дещо стале, як, наприклад, звукорежисер Мар`ян Криськув та студія звукозапису Jenny Records.

«Моя нова композиція, як, в принципі, й усе у цьому світі, про любов! Про кохання, яке змінює нас, робить значно сильними, дає свободу та можливість зростати духовно. Ця пісня особлива, адже написана для важливої для мене людини і у присвяті до неї. Тому ніколи не забувайте казати своїм коханим: «Ти робиш мене кращим!» – зазначає Остап Панчишин.

До речі, зовсім нещодавно на сторінці проекту Panchyshyn у Фейсбук, з’явилося оголошення про пошук тридцяти акторів для зйомки фінальної частини майбутнього кліпу Остапа Панчишина. Знімальний процес відбуватиметься у Львові, надвечір середи (20.09.17), тому якщо у вас є бажання стати частинкою майбутнього ролику, надсилайте свої заявки у приватні повідомлення за наступним лінком.

Panchyshyn – Ти Робиш Мене Кращим

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *