PANCHYSHYN – Повертайся
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

PANCHYSHYN – Повертайся (Кліп)

Остап Панчишин оприлюднив новий кліп «Повертайся», в основу якого покладено реальний життєвий епізод – в загальних рисах відео розповідає реальну історію, яка відбулася в житті музиканта 6 років тому.

Головна ідея кліпу «Повертайся» – інтерпретація відомої історії Ромео та Джульєтти, де замість ворогуючих сімей, є конфлікт інтересів та поглядів на життя. Як це часто трапляється у сучасних стосунках. У сюжеті кліпу конкурують амбіції та умиротворення, скажений темп та насолода від кожного дня, залежність від способу життя та цілковита свобода дій.

У центрі сюжету кліпу проекту PANCHYSHYN лежить історія закоханої пари, в якій головна героїня (Настя Корженовська) живе в сучасному мегаполісі. Досягла успіху у кар’єрі, займає керівну посаду та має великі перспективи. Левова частка її життя – це шалений графік, де безкінечні зустрічі, наради, переговори, відрядження. Вона успішна і незалежна. Проте вона часто задумується чи це приносить радість, чи встигає в потоці вічних справ насолоджуватися своїм життям? А от головний герой (Остап Панчишин) живе зовсім протилежним життям. Його дні проходять в затишному дерев’яному будиночку серед лісової тиші. Там, де спокійно, і легко бути собою, де ясно чути власні думки та бажання, де немає перегонів за досягненнями та нагородами. Де легко насолоджуватись простими радощами життя.

«Тут, звичайно, не йдеться про вибір або/або (або кохання – або успіх). Мова про внутрішню силу змінювати своє життя, коли те, що ти робиш зараз не приносить тобі радості. Чому це так важливо? Тому що іноді відмовитись від чогось буває навіть складніше, ніж отримати щось нове!» – коментує виконавець.

Режисером новинки виступив брат Остапа Панчишина – кліпмейкер, музикант та художник Лесь Панчишин.

PANCHYSHYN – Повертайся

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *