Panchyshyn – Люди
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Panchyshyn – Люди (Сингл)

«Не треба чекати на зміни, їх треба творити»: гурт PANCHYSHYN випускає першу соціальну пісню «Люди». Дана композиція стала шостим синглом із майбутнього дебютного альбому, який музиканти представлять у вересні 2018 року.

Автор тексту та музики, соліст гурту Остап Панчишин розповів, що пісня «Люди» – це соціальний маніфест проти байдужості.

«Нам варто зрозуміти, що ми сьогодні – результат нашого вчора, яке творить майбутнє завтра. Цю пісню можна назвати соціальним маніфестом, котрим я закликаю людей бути свідомішими, думати про наслідки зроблених вчинків і сказаних слів, вчитися визнавати скоєні помилки та виправляти їх. Важко побачити зовнішні зміни, коли не відбулося якісної внутрішньої роботи. Необов’язково чекати на початок масштабних, кривавих революцій, щоби отримати право на краще життя. Що може зробити кожен із нас, аби всі могли жити у кращому світі? Простішої відповіді годі шукати: нам лише варто нарешті узяти відповідальність на себе – стежити за культурою мовлення, бути привітнішим до незнайомців, частіше говорити “будь ласка” і “дякую”, поважати свободу вибору інших, допомогти літній людині донести сумку, зупинитись на вулиці біля людини, яка потрібує допомоги, частіше робити компліменти один одному, чи нагодувати бездомну тварину. Усе це – маленькі кроки, котрі запускають в дію велику ланцюгову реакцію добра! Навіть вимкнути телевізор і провести дорогоцінний час із сім’єю та близькими друзями – також можна вважати нехай невеликим, проте щирим актом милосердя, що здатний змінити невеселе теперішнє на краще майбутнє! Будь ласка, робіть щоденно ці прості, хороші вчинки! Вони і є вашими першими маленькими сходинками до великих добрих справ».

Соліст гурту також розповів, до яких саме людей звертається у пісні: «Люди! Люди! Люди!» – це, на перший погляд, безособистісне звернення, але насправді воно покликане достукатися до всіх людей, які вважають себе занадто заклопотаними власними проблемами та переживаннями. Адже наше суспільство інколи нагадує країну страусів: ми не любимо чужих проблем, нам байдуже на переживання інших, ми дратуємось, коли нас просять допомогти. Соціальні, економічні, політичні, екологічні, культурні та гендерні проблеми більше мало зачіпають наше нутро, якщо не стосуються особисто. Але я вірю, що ми можемо змінити набагато більше, ніж собі уявляємо! Варто тільки зрозуміти, що «Люди» – це ми, я, ти, він, вона, кожен з нас! Саме до всіх цих людей я звертаюся».

Остап Панчишин відзначив, що пісня стала живою ілюстрацією переломного моменту в житті людини, коли бажання внутрішніх трансформації стає непереборним.

«Ця пісня про зміни, які відбуваються з нами, навколо нас, через нас і для нас – незалежно від нашого бажання чи розуміння. Просто в певний критичний момент свого життя ти усвідомлюєш, що вже більше не може бути так, як було колись. Тоді, часто не знаючи дороги, без жодних орієнтирів, робиш хиткий перший крок, за ним – наступний, поступово рухаючись до мети. Головне – обрати напрям, який підказує серце. Тільки тоді зміни приходять. І тільки потім, після всіх пошуків, важких подорожей та випробувань, ти виростаєш з свого минулого, розуміючи, що вже ніколи не будеш, таким як був. Адже велике і сильне дерево не прагне знову стати зерням».

Фронтмен гурту поділився своїми міркуваннями проте, що нині найбільшою силою людей має бути доброта, щирість та чуйність: «Добрі, чуйні, щирі люди – це справжня сила нашого суспільства, бо вони з руїн відбудовують те, що ми називаємо «моя країна», «моє місто», «мій дім». Вони роблять це не заради медалей чи почестей, а лише тому, що просто не можуть жити по-іншому. Бо знають, що не прийде “хтось” і не змінить “щось» на краще. Моя пісня – це слова підтримки та вдячності людям, котрі не бояться бути рушійною силою змін».

Окрім того, до пісні «Люди» гурт PANCHYSHYN зняв кліп, який представить вже за декілька днів.

Українська музика: Panchyshyn – Люди

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *