Panchyshyn – Люди
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Panchyshyn – Люди (Кліп)

«Головний конституційний обов’язок – бути людиною»: гурт PANCHYSHYN, на чолі зі своїм лідером Остапом Панчишиним, випустив кліп на соціальну пісню «Люди» до Дня Конституції України.

«Конституцію ми часто сприймаємо як суто політичний документ, або згадуємо про неї, коли утискають наші певні права. Але якщо її уважно прочитати, то в ній можна знайти також багато обов’язків. І якщо опустити політичну складову цього найважливішого для держави документа, то якраз більшість обов’язків в ньому стосується вміння бути людиною», – зазначають музиканти.

Пісню «Люди» Остап Панчишин називає соціальним маніфестом, в якому він закликає людей бути більш свідомими, думати про наслідки зроблених вчинків і сказаних слів, вчитися визнавати скоєні помилки та виправляти їх. Соліст гурту також вважає, що зміни в державі неможливі без внутрішніх змін кожної людини і задля якісних змін у житті зовсім не обов’язково чекати якихось кривавих революцій – треба брати відповідальність на себе.

«З нагоди Дня Конституції України презентуємо кліп на пісню «Люди». Чому ми вирішили зробити це саме сьогодні? Тому що вважаємо, що вміння бути людиною – це і є чи не найголовнішим конституційним обов’язком кожного з нас. Тому будьте людьми і наша країна точно почне змінюватися на краще. Починати треба завжди із себе», – запевняє на сторінці у Facebook Остап Панчишин.

Додамо, що режисером соціального кліпу виступив Олександр Кулик, а сама композиція «Люди» вже доступна для придбання за допомогою більшості онлайн-сервісів.

Panchyshyn – Люди

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *