Panchyshyn – Ти Робиш Мене Кращим (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Panchyshyn – Ти Робиш Мене Кращим (Кліп)

Світла та романтична пісня Остапа Панчишина під назвою «Ти робиш мене кращим», оприлюднена у мережі менше місяця тому, отримала свій офіційний відеосупровід з легкої руки кліпмейкера, режисера, та рідного брата виконавця – Леся Панчишина. Зйомки кліпу тривали понад тиждень, і за цей час знімальна команда примудрилася змінити сім локацій, серед яких Карпати, Арена Львів, наукова бібліотека, та навіть дах будинку Остапа.

За словами лідера проекту Panchyshyn, працювати з Лесем надзвичайно легко та приємно, і це навіть не через сімейні узи, а через дивовижне вміння брата передати та втілити ідею ще краще та повніше, ніж її початково бачив автор.

«Довгоочікувана прем’єра нового, першого за ліком кліпу проекту Panchyshyn. Дякую кожному, хто допоміг у створенні нового кліпу «Ти робиш мене кращим»! Я щиро вдячний усім, хто не злякався дощу і прийшов на зйомку фінальної сцени – ви супер тусовка! Бажаю приємного перегляду!» – пише у Фейсбук Остап Панчишин.

Головні ролі музичної міні-стрічки виконали Назар та Галя-Марія Павлик – молоде подружжя, якому втілити романтичний сценарій відео було простіше простого.

Зауважимо, що лише за якихось декілька годин ролик зібрав неймовірну кількість коментарів у соціальних мережах. Для кращого розуміння народної любові, наведемо деякі з них:

  • «Щирість є найпрекраснішим почуттям, яке неможливо не помітити, це синонім до нового кліпу Остапа Панчишина»;
  • «Ця пісня однозначно потрапляє до мого улюбленого плей-листа»;
  • «Дуже приємно чути музику проекту Panchyshyn і розпізнавати її серед всіх інших виконавців»;
  • «Пишаюся хлопцями і радію за них! Ви точно робите кращим цей музичний світ!»;
  • «Стильна робота (і музично, і підбір героїв, і цікаві локації) з позитивним фіналом! Дякую, Панчишини!».

Не забудьте додати до цього переліку і власний відгук – залишайте ваші враження від перегляду нового кліпу у соціальних мережах та на платформі YouTube.

Panchyshyn – Ти Робиш Мене Кращим

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *