Panchyshyn vs Freddy Marx Street – Зозуленька
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Panchyshyn vs Freddy Marx Street – Зозуленька (Сингл)

Новорічні та різдвяні свята з кожним днем стають все ближчими, і поки примхлива погода не сприяє підтриманню святкового настрою у вітчизняних меломанів за допомогою снігу (ну принаймні в Києві), взятися за це вирішили музиканти. І звісно ж зробити це вони вирішили за допомогою пісні.

Отже, до вашої уваги нова україномовна композиція у виконанні лідера львівського поп-рок гурту «Патриція» Остапа Панчишина та Максима, засновника one-man band проекту Freddy Marx Street, під назвою «Зозуленька». Як ви вже напевно здогадалися, в основу цієї роботи покладено українську щедрівку «Зозуленька», яку Остап та Макс спільно виконують вже майже протягом двох років, і яку, нарешті, сталося записати студійно. Свіжу роботу музикантів на території України представила компанія MOON Records.

Варто зазначити, що на свою свіжу композицію «Зозуленька» засновник формації Panchyshyn та автор проекту Freddy Marx Street відзняли і відеокліп. Зйомки ролику проходили у Львові під керівництвом режисера та за сумісництвом брата Остапа – Леся Панчишина. Фінальний результат знімального процесу обіцяють представити глядачам вже напередодні католицького Різдва.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *