Panchyshyn vs Freddy Marx Street – Зозуленька (Кліп)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Panchyshyn vs Freddy Marx Street – Зозуленька (Кліп)

Підтримуємо святковий настрій за допомогою тематичного музичного супроводу! Як ми й анонсували раніше на нашому сайті, пісня-щедрівка під назвою «Зозуленька» у виконанні лідера львівського гурту Патриція, Остапа Панчишина та засновника one-man band проекту Freddy Marx Street Максима, отримала своє візуальне відображення у вигляді офіційного відеокліпу.

Знімати на відео нову дуетну роботу музикантів, мотиви та слова якої знайомі практично всім з дитинства, випало брату Остапа, вітчизняному режисеру, кіпмейкеру та художнику Олесю Панчишину. Для глядачів, напевно, не складе великих труднощів під час перегляду кліпу здогадатися, що знімали його в особливому для багатьох місті Лева.

Олесь Панчишин зазначив, що знімальний процес «Зозуленьки» проходив достатньо легко і приємно, адже до нього було долучено чимало спільних друзів музикантів та режисера. Після завершення робіт знімальна та музична команди висловили на сторінках офіційних соціальних мереж найщиріші слова вдячності кожному, хто так чи інакше доклав руку до творення цього свіжого відео.

Додамо, що сингл «Зозуленька» у виконанні Panchyshyn та Freddy Marx Street представляє на території України компанія Moon Records.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Nataliya says:

    Дуже гарно! Хлопці молодці! Пісні сотні, а то й тисячі років, але звучить вона дуже по-сучасному, чутливо і святково одночасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *