Panchyshyn – Дівчина
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Panchyshyn – Дівчина (Сингл)

Продовжуємо музичну тематику кохання у День Святого Валентина. На цей раз пропонуємо вам приділити увагу новій тематичній пісні «Дівчина» від львівського музиканта Остапа Панчишина (у минулому фронтмена гурту «Патриція»), виданою у рамках його сольного музичного проекту Panchyshyn. Текст пісні «Дівчина» написав добрий товариш виконавця, поет Володимир Бєглов, який раніше вже виступав у ролі автора слів однієї з попередніх композицій City (ознайомитись із нею ви також можете на «Нотатках» за наступним посиланням). Запис, зведення та мастеринг новинки проходили на львівській студії Jenny Records під керівництвом Мар’яна Криськува.

«Прийміть мої щирі вітання зі світлим святом кохання! Сподіваюся, що моя нова композиція стане частинкою вашого свята! «Дівчина» – це легка прониклива пісня, позбавлена будь-якої сюжетної історії, створена для того, щоб передати слухачу те ледь-ледь вловиме магічне тепло, яке може виникати між двома навіть абсолютно незнайомими людьми», – каже засновник формації Panchyshyn.

Додамо, що прем’єра романтичної новинки відбулася 13 та 14 лютого в етері одразу декількох українських радіостанцій, а також, звісно, у соціальних мережах. Після офіційного оприлюднення своєї нової композиції, Остап продовжує ретельно готувати повноцінну концертну програму проекту Panchyshyn, ознайомитись з якою можна буде вже восени поточного року.

Panchyshyn – Дівчина

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *