Panchyshyn – City
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Panchyshyn – City (Сингл)

Фронтмен львівського поп-рок гурту «Патриція» Остап Панчишин оголосив про запуск свого власного сольного проекту Panchyshyn і, як то кажуть, не словом, а ділом: презентувавши дебютний україномовний трек під назвою City. Цікаво, що свіжа композиція присвячується одразу трьом близьким для музиканта містам – батьківському Новому Роздолу, вже рідному Місту Лева та американському Чикаго, де Остап останнім часом багато гастролює та проводить чимало часу.

«Одного вечора мені зателефонували друзі з львівського магістрату і запропонували попрацювати над своєрідним неофіційний гімном міста. Звичайно, про якесь його використання на різних міських урочистостях за участі поважних міністрів і послів не йшлося, але сама ідея мені припала до душі, і я, не довго думаючи, вирішив втілити її у життя», – розповів автор проекту Panchyshyn.

Автором слів до треку City виступив добрий знайомий Остапа поет Володимир Бєглов, який раніше вже писав пісні для гурту «Патриції». За його словами, початкова версія віршу про характерну ранішню метушливість великого міста у нього лежала вже давно, і коли Остап Панчишин знову запропонував йому попрацювати разом, Володимир, зробивши у начерку невеликі правки та додавши приспів, доволі швидко отримав фінальний варіант слів нової пісні.

Окрім того, до нового синглу додається офіційне lyric video, а просто зараз музиканти також працюють і над повноцінним відеокліпом, який знімає брат Остапа, режисер і художник Лесь Панчишин.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *