Panchyshyn – АО
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Panchyshyn – АО (Сингл)

10 травня відбулася офіційна презентація пісні проекту PANCHYSHYN під назвою «АО». Це ще один сингл, який увійде до дебютного альбом колективу.

Пісня має незвичайну назву, яка складається з двох букв, які на перший погляд не несуть ніякого значення, проте назва все ж має свою історію. АО – це свого роду анаграма імен авторів пісні – лідера групи Остапа Панчишина та його дружини, яка написала текст. Саме в цьому тандемі народилася нова композиція. Крім того, чому пісня отримала саме таку назву стає зрозуміло одразу після прослуховування. Тож нехай слухачі самі знайдуть свою відповідь на питання – «Що значить «АО»?».

За словами авторів, ця пісня була написана ще в кінці 2018 року, та символічно виходить у травні 2019 року, адже є певним маніфестом, закликом до дій, які хочеться творити лише весною – забути про проблеми та дати волю усім своїм почуттям!

Остап вважає, що зараз усім нам це потрібно, як ніколи: «Кожен з нас живе у своєму власному світі. Особливим є неймовірний світ двох закоханих людей. Він наповнений емоціями і подіями, які мають особливе значення для цих людей. І дуже важливо для обох бути в ньому, не випадати, не губитися за екраном свого телефону. Справжнє кохання – це не тренд і тим більше це не кількість лайків під фото в інстаграмі. Справжнє кохання – це те, що відбувається між двома людьми, коли вимикається мережа wi-fi і гасне маленький блакитний екран смартфону. Хоча в усьому цьому є певна іронія: ми закликаємо людей частіше покидати віртуальний світ, але вимушені це зробити через всесвітню мережу… Адже ми знаємо, як усім нам необхідно просто відкласти телефон в сторону і потанцювати зі своєю половинкою кілька хвилин. Або ж всю ніч»…

Відтак, виконавці радять просто увімкнути цю легку та водночас дуже глибоку композицію, поринувши у танець, про який знаєте лише ви. Вже зовсім скоро гурт PANCHYSHYN презентує відео на пісню «АО», яким музиканти обіцяють здивувати кожного.

Panchyshyn – АО
Panchyshyn y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *