Панацея – Зайвий
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Панацея – Зайвий (Сингл)

Маємо для вас новинку від молодого гурту «Панацея» у вигляді третього оприлюдненого синглу «Зайвий», у якому хмельничани вирішили звернутися до одвічних філософських питань. Зокрем, у свіжій пісні йде мова про пошук першопричини всіх бід і негараздів, про несправедливість світу, віддалення мрії від реальності, тощо. Основа сюжетної лінії побудована на відчутті головного героя, що він зайвий у цьому світі.

Композиція «Зайвий» була написана вокалістом гурту «Панацея» Юрієм Данильчуком в далекому 2005 році. Як розповів «Нотаткам» музикант, постійні самокопання й спроби пізнати світ через музику та поезію заводили його в глухий кут. «Писались пісні, вірші, але тільки ця композиція змогла пояснити мені, у чому ж треба шукати причини усіх бід. Перед вами віршовані роздуми та безліч запитань – комок ідей, думок та пошуків, який виливається у відповідь, що звучить у фіналі», – коментує лідер «Панацеї».

Наразі свіжий сингл вже доступний для купівлі через сервіс продажу музичного контенту Bandcamp, або ж для вільного ознайомлення на YouTube та SoundCloud. Зауважимо, що на згаданому YouTube-каналі ви також можете віднайти два попередні сингли гурту – пісні «Навпаки» та «Досить».

Українська музика: Панацея – Зайвий

Bandcamp
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *