Панацея – Навпаки
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Панацея – Навпаки (Сингл)

Молода команда «Панацея» з міста Хмельницький поділилася з усіма меломанами своїм другим за ліком синглом під назвою «Навпаки», автором музики і слів якого виступив вокаліст Юрій Данильчук (використані слова музикант написав ще задовго до моменту заснування «Панацеї», років зо 10 тому). Незважаючи на те, що за два календарні роки існування колективу згадана новинка стала лише другою виданою піснею, команда вже має у своєму репертуарі повноцінну авторську програму з 17 творів і планує найближчим часом продовжити їхній запис та оприлюднення.

«Я написав композицію «Навпаки» більше десяти років тому. Це світла історія про кохання, що змінює людей, переносить у інший світ, протилежний реальному. Світ, де у людей виростають крила, де Любов – найважливіше, що існує на Землі. Будьте певними, це почуття обов’язково знайде вас і, розправивши свої могутні крила, віднесе у інший світ, де все наче навпаки», – розповідає читачам «Нотаток» про композицію «Навпаки» лідер гурту Юрій Данильчук.

Він також зазначив, що «Панацея» найближчим часом продовжить студійно опрацьовувати згаданий нами 17-трековий пісенний матеріал, тому вже найближчим часом на поціновувачів українського фанку, року та блюзу, очікуватимуть наступні сингли та подальший міні-альбом. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Панацея – Навпаки

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *