Христина Панасюк та Сєня Присяжний – Я не втомився
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Христина Панасюк та Сєня Присяжний – Я не втомився (Відео)

«Після прослуховування нашої дуетної пісні «Я не втомився» ти вже не будеш таким, як був до цього моменту», – коментує свою спільну роботу з молодою рівненською співачкою Христиною Панасюк лідер відомого українського гурту «Мотор’ролла» Сєня Присяжний. І хоча сам твір музиканти записали ще у листопаді минулого року, оприлюднити його вийшло тільки зараз, доповнивши студійним відеорядом. Варто згадати, що авторство драматичної лірики належить Христині Панасюк, яка написала текст цієї пісні одразу після телефонної розмови зі своїм другом з зони АТО.

«Свою частину композиції «Я не втомився» Христина записала на студії «Індюк рекордс» у Рівному, де аранжування до треку створював чоловік-оркестр Олексій Казанцев, ну а я, відповідно, іншу партію пісні записував на своїй студії у Хмельницькому. Я також долучився до створення гітарних виворотів, прописав акустику та гітарні соло. Мусимо подякувати сучасним технологіям, які зробили можливим втілення у життя нашого спільного задуму!», – розповів Сєня Присяжний.

Додамо, що супровідний відеоряд із процесом запису вокалу та його подальший монтаж – також справа рук Олексія Казанцева («Брем Стокер», «Татухі»).

Христина Панасюк та Сєня Присяжний – Я не втомився

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *