PanaRosa - Ангели Літа
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

PanaRosa – Ангели Літа (Сингл)

Пропонуємо вам ознайомитись із дебютним синглом молодого музичного колективу з міста Хмельницького під назвою PanaRosa, який було утворено в 2014 році у результаті об’єднання музикантів кількох місцевих гуртів. Всіх їх поєднало бажання вдосконалювати свою музичну майстерність та у результаті вийти на новий професійний рівень виконання.

За недовгий часовий проміжок існування PanaRosa, гурт встиг розробити програму із власних авторських композицій та відіграти кілька концертів на місцевих фестивалях, виступаючи з різноплановими музичними формаціями. І от, в останній календарний місяць 2014 року, світ побачив перший студійний сингл гурту, що отримав назву «Ангели Літа». Запис і зведення нової композиції відбувались на студії «Groove Production» у місті Хмельницькому.

За словами учасників гурту, їхня композиція присвячена вічному – коханню та усім супроводжуючим його людським почуттям та незабутнім емоціям. У пісні «Ангели Літа» переплітаються мелодійні пост-рокові ходи з класично-альтернативними гітарними рифами. Драйвова музика чітко гармонує з мелодійним жіночим вокалом та підкріплюється текстом, який дійсно хочеться прослухати і відчути.

Наразі PanaRosa працює над своїми наступними композиціями та готується до активної концертної діяльності. Актуальний склад молодого гурту виглядає наступним чином: Надія Клепкова (вокал), Володимир Лапшин (бас), Олег Калинюк (ударні) та Богдан Карван (гітара). Долучайтесь до офіційних спільнот гурту ВКонтакті та Фейсбуці та слідкуйте за новинами і анонсами від колективу.

[fap_track id=”10482″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *