Пан Пупец` - Земля
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Пан Пупец` – Земля (Кліп)

Сьогодні, коли густий чорний дим від спалених покришок над столичним Майданом Незалежності й прилеглими до нього вулицями лише починає розчинятися, змішуючись зі свіжим повітрям із поки що трохи примарним присмаком свободи, наша Батьківщина поволі входить у новий, не менш важливий етап боротьби за вільне і краще життя. Багато кому може здатися, що перемога вже у кишені, але така самовпевненість із великою вірогідністю може відгукнутися химерним відлунням вже найближчим часом. Так, звісно, головного корупційного опонента Майдану на політичній карті України більше немає, але ж якими жертвами було досягнуто такий успіх? Десятки загинувших, незліченна кількість поранених у жорстоких сутичках із силовиками на вулицях Грушевського, Банковій, Інституцькій та у інших локаціях різних міст, адже національна визвольна боротьба не була сконцентрована лише в центрі Києва, а тривала й на місцях.

Кадри цих запеклих протистоянь, що облетіли чи не всю земну кулю, склали основу нового відео Івано-Франківського гурту «Пан Пупец’» під назвою «Земля». У свіжому кліпі музиканти виразили свою чітку громадянську позицію і підтримку всім учасникам масштабної хвилі протестів, а також шану воїнам, що героїчно полягли у боротьбі за світле майбутнє рідної країни і свого народу. «Це моя війна», – співається в новій революційній пісні гурту «Пан Пупец’», і це дійсно так, адже моторошні події останнього часу неабияк згуртували всіх свідомих громадян України, ставши особистим викликом для кожного з них, своєю власною мотивацією для боротьби. “Ми – гурт «Пан Пупец’», та творча група наших земляків, не можемо залишатись осторонь подій у державі. Можливо, пісня підніме бойовий дух хлопцям та дівчатам на передовій. Ми всі разом! Ми єдині!” – Зазначали учасники колективу.

Стихли вибухи, не лунають постріли і не палають вогні на столичному Майдані, проте досі відчувається неабияка напругу у повітрі. Люди не відходять далеко від збудованих власноруч барикад, адже знають, що боротися треба до кінця, задля нівелювання можливого повторення сценарію 2004-го року, коли, здавалось би переможна революція не привела ні до чого путнього, змінивши лише імена можновладців при владі. Мабуть не варто нагадувати, що зовсім не для цього гинули активісти Євромайдану, віддаючи життя за свободу країни, адже головним завданням революції є повна люстрація всіх владних органів, а не лише скинення із золотого п`єдесталу колишнього Президента Януковича. Ця хоч і дуже приємна перемога є тільки проміжною відміткою на шляху до великої фінальної мети, яку поставив перед собою весь український народ.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *