Пан Пупец' – Не Вмирай Молодий
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Пан Пупец’ – Не Вмирай Молодий (Сингл)

«Ти можеш спалити все та бути богом, потрібно лише стати тобі некрологом», – цими рядками підвели символічний підсумок своєї колективної творчості Станіслав Боднарук (голос, гітара), Олег Мороз (бас-гітара) та Андрій Михайлов (ударні).

Після тринадцяти років спільної творчої діяльності (двох альбомів, двох ЕР та чималої кількості синглів), івано-франківський альт-панк-гурт «Пан Пупец`» оголосив про завершення свого існування, оприлюднивши у мережі прощальний сингл-реквієм «Не Вмирай Молодий». Учасники тріо не повідомили прихильників про причини такого рішення, записавши лише невелике відеозвернення до них.

«Ми помираємо як гурт, і прощаймося з аплодисментами. Щиро вдячні за все те, що ми пройшли з вами. «Пан Пупец`» is dead», – кажуть колишні учасники альтернативної команди.

Питання стосовно подальшої діяльності хлопців у рамках «Пан Пупец`» або ж у складі інших проектів наразі лишаються без детальних відповідей, музиканти лише зазначили, що наразі знаходяться в очікуванні нових музичних викликів. Додамо, що робота над останнім в історії гурту синглом проходила у період 2016-2017 років на звукозаписуючій студії Frost Magnetic Rec, а його реліз відбувся у соціальних мережах та на YouTube-каналі 14 квітня 2017 року.

Українська музика: Пан Пупец’ – Не Вмирай Молодий

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *