Пан Пупец` – Дримба
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Пан Пупец` – Дримба (Сингл)

Понеділок, здається, має видатись достатньо врожайним на релізи якісної сучасної української музики. Звістка про одну з таких новинок надійшла від музикантів гурту «Пан Пупец’», які підготували до оприлюднення свій новий студійний сингл «Дримба» та супровідний відеоряд до нього. Запис новинки відбувався на місцевій студії Frost Magnetic, де учасники гурту вже писали декілька своїх попередніх релізів. До речі, говорячи про попередні релізи «Пан Пупец’», варто відмітити, що на музичні новини від команди слухачі вже зачекалися – останній міні-альбом «Дабудай» та однойменний відеокліп побачили світ близько двох років тому. Щоправда після них ще була спільна із Віктором Павликом пісня «Про тебе», записана в рамках проекту «Віктор Павлік та друзі».

Повертаючись до нової роботи «Дримба» зазначимо, що в її основу покладено стародавню гуцульську співанку. І це не дивно, адже у гуцулів дримба широко використовується не тільки у побуті та розвагах, а й у сакральних цілях, різних магічних ритуалах, тощо. Саме дримбі присвячена левова частина карпатських легенд, серед яких – розповіді про те, як гуцули дримбами чортів відганяють. Але все ж таки дримбу більше прийнято вважати жіночим музичним інструментом, тому на обкладинці синглу гурту «Пан Пупец’», художник Ярослав Зень зобразив саме жіночий образ. Продемонструвати свою майстерність володіння національним гуцульським інструментом під час запису треку мав можливість бас-гітарист гурту Олег Frost Мороз. Загалом, окрім вищезгаданих персон, над піснею «Дримба» працювали: Станіслав Боднарук (гітара, вокал), Андрій Viper Михайлов (ударні), Андрій Крещенський (скрипка).

Разом з тим, свою руку до становлення новинки доклав Юрій Попов, який змусив рухатися малюнки в анімаційному відеоролику.

Пан Пупец` – Дримба

Завантажити в архіві


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. сергійко says:

    заношу до золотої скрині!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *