Пан Пупец’ - Дабудай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Пан Пупец’ – Дабудай (EP)

Розмінявши другий десяток років творчої діяльності, музиканти гурту «Пан Пупец’» подарували шанувальникам свій новий студійний альбом «ДаБудай» і вирушили в міні-тур містами України з оновленою програмою. Нова платівка стала другим релізом у дискографії Франківців і вийшла по-справжньому особливою як для музикантів, так і для слухачів, адже досить великукількість часу і зусиль було витрачено на її створення і доведення до фінального вигляду. За словами музикантів, кожен звук нового матеріалу є результатом тривалих творчих пошуків, а кожен текст – це картина з глибоким змістом, історія, що проступає поміж рядків.

Учасники гурту «Пан Пупец’» приділили велику увагу також візуальному оформленню свого свіжого студійника. Окрім самого компакту із дванадцятьма новими піснями, до диску додається ілюстрований буклет на двадцять чотири аркуші, на якому художник Кіріл Кіріллов зобразив своє бачення кожної з презентованих композицій. Над загальним оформленням всієї платівки на славу попрацював Ярослав Зень.

Розглядаючи загальну тематику пісень з альбому «ДаБудай», варто зазначити, що більшість з них є соціальними із рясною долею притаманного хлопцям гумору й іронії. Як розповідають самі музиканти, новий альбом є дуже різноплановим і влучно відображає дорослішання самих музикантів, при чому як в особистому, так і в професійному аспектах. Із лином часу учасники гурту почали чіткіше розуміти, до чого вони прямують у творчій діяльності, разом з тим почавши більше працювати в одному напрямі, все більше нагадуючи єдиний добре злагоджений механізм.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *