Пан Пупец' – Дабудай (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Пан Пупец’ – Дабудай (Кліп)

Музиканти Івано-Франківського гурту «Пан Пупец’» презентували своє нове офіційне відео на пісню «Дабудай», що увійшла до останнього студійного альбому колективу із аналогічною назвою. Учасники гурту розповіли, що з моменту виникнення ідеї зйомки цього кліпу та до фактичної його презентації минуло трохи менше півроку, за які їм вдалося впорядкувати всі свої задуми та за допомогою професіоналів відзняти запланований ролик.

Головним героєм нового кліпу «Пан Пупец’» є імпровізований птах, який приносить людям натхнення та щасливі емоції. Цікаво, що маска птаха, яка фігурує у відео, виготовлена власноруч майстром і до того ж другом музикантів Кірілом Кірілловим, який також з’являється у відео в ролі художника. Зйомки кліпу «Дабудай» відбувалися у найспекотніші дні цього літа та тривали приблизно дві доби. Дійовими особами музичної міні-стрічки виступили звичайні івано-франківці та друзі музикантів, з якими спеціально попрацювала хореограф ансамблю естрадно-спортивного танцю «Медитація» Емма Озимінська. Режисерами відео виступили самі учасники групи.

«Пан Пупец’» висловлює щиру подяку всім, хто доклав свої сили та можливості до створення нового кліпу «Дабудай», а також міській клінічній лікарні та особисто Вовчуку Володимиру Миколайовичу, STAR FACE FAMILY, дизайн-студії DNES та рідному місту.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *