PALLAG – Теплі сліди того літа
Матеріали, Популярна музика, Релізи

PALLAG – Теплі сліди того літа (Сингл)

До вашої уваги музична порція щирих та світлих почуттів, які з настанням осінньої пори отримують дещо інший, трохи ностальгічний характер. Мова йде про новий сингл Сергія Паллага (PALLAG) із промовистою назвою «Теплі сліди того літа».

«Коли ти закохуєшся, ти здатен на все… Ти пускаєшся берегів. Пісня про саме цей стан, стан драйву, ейфорії, коли ти сплахуєш, ти палаєш… І приходить осінь, і дощами ніжно заспокоює, вирівнює, залишаючи теплий присмак спогадів», – розповів читачам «Нотаток» про новинку PALLAG.

Свіжий сингл вже доступний для ознайомлення у мережі, але, за бажання, ви можете також придбати цю пісню за символічну плату, підтримавши тим самим виконавця. Посилання на Spotify нижче.

«Рубрика «Хороші новини»! Сингл «Теплі сліди того літа» залітає одразу у два офіційних плейлисти на Spotify. Перший – «Новинки щоп’ятниці» офіційний, редакційний плейлист Spotify, з крутою, молодою аудиторією, розміром близько 8 тис. вподобань, де ти майже за «однією партою» з Jerry Heil, KALUSH, Sting і найкрутішими новинками України та світу. Другий – вже майже рідний мені «Український рок», тут компанію складають справжні титани (О.Е., ВВ, Арсен Мирзоян та ін.), а я там, хлопчисько, вештаюсь під ногами (жартую). Чудові два подарунки від команди Spotify. Тішусь з того, що українська музика вийшла на новий рівень підтримки та запиту суспільства», – поділився судовим перебігом справ на медіа-майданчику артист.

PALLAG – Теплі сліди того літа
Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *