PALLAG – Пахли квіти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

PALLAG – Пахли квіти (Сингл)

«Пахли квіти» – нова весняна робота співака Сергія Паллага, яку він презентував у рамках власного музичного проекту PALLAG.

Як зазначив виконавець в анотації до треку, дана композиція стала наймістичнішою, найдрайвовішою та найРоковішою піснею в його репертуарі. А зробити її саме такою допомогли земляки Сергія з гурту Rock-H, які також працювали над новинкою. І хоча реліз відчутно виділяється з-поміж інших робіт виконавця, у його основі лежить фірмова риса Сергія – глибокий романтизм.

Цікаво, що композицію «Пахли квіти» в акустичному живому виконанні прихильники Сергія мали змогу почути ще близько трьох років тому (відео є на YouTube), а сьогодні вони мають чудову нагоду порівняти обидві варіації даної пісні та обрати для себе найцікавішу.

Запис, зведення та мастеринг: Володимир Ульянов; продюсування: гурт Rock-H. Автор пісні: Сергій Паллаг.

«Слухай першим на YouTube! Обов’язково підпишись на канал, коментуй та став лайк – це допомагає нам рухатись далі», – закликав усіх меломанів PALLAG.

Нагадаємо, що не так давно співак презентував попередню роботу під назвою «Коли я був малий», про яку ми вже розповідали читачам «Нотаток». Деталі за наступним посиланням.

PALLAG – Пахли квіти
YouTube
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *