PALLAG & Хонест – Історія
Матеріали, Популярна музика, Релізи

PALLAG & Хонест – Історія (EP)

До вашої уваги добірка чуттєвої лірики двох музикантів, яка вилилася у сім авторських композицій двадцятихвилинного міні-альбому «Історія». Словом, перед вами творчій доробок музичного проекту за участю Хонеста (Віталія Поповича) та музиканта PALLAG (Сергія Паллага), чий перший спільний запис відбувся ще в далекому 2010 році.

Загалом реліз включив у себе шість основних треків, а також бонусну версію пісні «Два дні не вдома».

«Це наша акустично-поетична лірика», – характеризують свою спільну платівку хлопці.

«Моя дружба з поетом, реп-виконавцем, в чомусь навіть актором (бачили б ви його крайні перформанси як поета) Віталієм Поповичем, в минулому «Нуль», принесла, хочеться сказати світу, та ні не світу, (гадаю нашу творчість навіть у рідному місті багато не знають), принесла нам, купу цікавих ідей та творів. Наймасштабніший – це проект « Дім старого Чарлі», у рамках якого й було записано альбом «Історія», – коментує Сергій Паллаг.

Зауважимо, що збірку «Історія» було повністю записано у 2012 році, а сьогодні цей архів нарешті зумів добратися на всі музичні стрімінги, щоб бути почутим!

Наразі послухати чи придбати міні-альбом «Історія» можна на більшості популярних медіа-майданчиках, зокрема на iTunes чи Spotify. Повний перелік платформ знаходиться за вказаним нижче посиланням.

PALLAG & Хонест – Історія
Слухати чи придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *