Паліндром – Святковий
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Паліндром – Святковий (Кліп)

Паліндром – сольний проект Степана Бурбана, музиканта та режисера зі Львова. Він також відомий за псевдонімом «Кашляючий Ед» та як учасник гурту «Глава 94». У Паліндромі Степан самостійно створює музику, лірику та відео. Лише через рік після публікації перших треків, проект був представлений наживо із музикантами.

Нова композиція «Святковий» про «мої Карпати», які Степан бачить з вікна 5-поверхівки на рідній вулиці Патона. «Подорож між полюсами, від читки до легкого лоу-файного наспівування. Роздвоєння зростається, розслоєння гоїться. Лиш історія залишається у хроніках і знаках/пам’ятках постійно втраченою і не проговореною», – описує свої враження від кліпу художник Ярослав Футимський.

Особливістю кліпу є зйомки зникаючих художніх об’єктів українського мистецтва радянського періоду, які зараз досить складно знайти у Львові. Після тяжкої історії з мозаїкою «Море і риби», яку зруйнував забудовник, Степан захотів зберегти у кліпі образи мозаїк, скульптур, панно та муралів, які наближають нас до дитячого сприйняття міста, та незабаром зникнуть, адже не перебувають під жодним захистом.

Паліндром про пісню: «Ця робота як відбиток пережитого в забутій епосі. Коли на дворі були 00’s, я ходив в перший клас і ганяв голубів, шпортаючись об бордюри. Одного дня я вирішив залізти на ровер і відзняти всі елементи мого дитинства в епосі, де помер совок, але залишив після себе багато артефактів».

У приспіві використано слова з відомої української пісні «Золото Карпат» Івана Поповича, яка є для виконавця візуальним символом могутніх Карпат.

Паліндром – Святковий
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *