PALiLAP та Kolos – Ми
Електронна музика, Матеріали, Релізи

PALiLAP та Kolos – Ми (Сингл)

Ще трохи романтичної української музики до завтрашнього свята жіноцтва! Пропонуємо до ваших святкових (і не тільки) плей-листів сьогоднішню дуетну новинку під символічною назвою «Ми», у виконанні молодого електронного проекту Palilap та лідера рок-гурту «Фіолет» Сергія Мартинюка (він же Колос).

«У пісні «Ми» все легко, світло і зрозуміло. Це єдина пісня з майбутнього міні-альбому, у якій немає протиріч. Вона була написана досить швидко і без зволікань, це класична електроніка із романтичною лірикою. Загалом робота з Колосом видалась дуже легкою і приємною, адже як більш досвідчена людина у музиці, він постійно допомагав порадами», – каже Максим Савченко з гурту Palilap про спільний із Колосом сингл.

Свіжа композиція «Ми» стала вже третім оприлюдненим синглом зі згаданого Максимом EP-релізу «Чудо», який загально міститиме 5 авторських композицій. «Абсолютно кожен може та навіть має кохати, мріяти, відчувати біль і творити. Це і є те саме «Чудо» життя. Кожна з п’яти представлених на диску пісень якнайкраще передасть слухачу мої особисті відчуття про те, що було, є та буде. Тут немає жодної вигадки, а є лише відчинене вікно у мій дивакуватий світ», – розповідає автор. Додамо, що реліз міньйону відбудеться вже восьмого березня.

Українська музика: PALiLAP та Kolos – Ми

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *