PALiLAP – Не Відчуваю
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

PALiLAP – Не Відчуваю (Сингл)

Без малого рік тому електронний проект PALiLAP дебютував у вітчизняному медіа-просторі, коли його засновник та єдиний учасник Максим Савченко презентував свій спільний із Колосом трек «Ми», після якого було видано і перший міні-альбом «Чудо». А наразі музикант вже розпочав роботу над наступним ЕР-релізом, який носитиме назву «Сон» та буде достатньо відрізнятися від попередника більш виваженим аранжуванням – його матеріал характеризуватиметься відходом від поп-орієнтованого звучання у бік більш зрілого електронного.

А сьогодні, 25 січня 2018 року, проект столичного музиканта презентує перший сингл з майбутнього ЕР, що отримав назву «Не Відчуваю». «Ось і обіцяна прем’єра! Цю композицію я написав фактично на одному диханні під акомпанемент теплого осіннього вечора. На той час я перебував у періоді невизначеності та постійного пошуку самого себе у всіх сферах життя. Скоріше за все, кожен слухач буде трактувати сенс пісні по-своєму, але особисто для мене, це у найпершу чергу розмова зі світом мовою музики», – йдеться в анотації до синглу від PALiLAP.

Що стосується релізу самого майбутнього міні-альбому PALiLAP, куди потрапить і пісня «Не Відчуваю», то його прем’єру заплановано на початок весни 2018 року.

Українська музика: PALiLAP – Не Відчуваю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *