PALiLAP – Чудо
Електронна музика, Матеріали, Релізи

PALiLAP – Чудо (EP)

Зовсім нещодавно ми розповідали читачам «Нотаток» про спільний трек Колоса з «Фіолету» та електронного проекту Palilap, а сьогодні вже готові представити вашій увазі п’ятитрековий міні-альбом молодої столичної формації, до якого окрім згаданої нами пісні потрапило ще чотири композиції. Свіжий EP-реліз отримав назву «Чудо» та, за словами засновника Palilap Максима Савченко, став добіркою його власних почуттів, покладених на музику.

«Ще до виходу першого синглу з EP, я вже мав достатньо матеріалу приблизно на два повноформатні альбоми. Проте я вирішив записати абсолютно нові пісні, адже хотів передати слухачу свої актуальні емоції. Саме тому, протягом останніх трьох місяців, я наполегливо працював над новими композиціями, і зараз вже готовий поділитися з усіма своїм «Чудом». Цей міні-альбом про мої особисті переживання, а ще це маленький подарунок одній дуже дорогій для мене людині», – розповів нашому сайту Максим.

Разом з тим він зазначив, що сольний проект Palilap розширюється і вже скоро постане у вигляді повноцінної живої команди та оголосить дати своїх перших сольних виступів. Окрім нагального формування концертної програми, музикант також обіцяє невдовзі презентувати ще один україномовний сингл та взятися за підготовку до зйомок дебютного кліпу, реліз якого за планом має відбутися ближче до літа. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: PALiLAP – Чудо

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *