PALAY – Царство Жалю
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

PALAY – Царство Жалю (EP)

Одесити з гурту PALAY підготували для усіх чемних меломанів порцію святкової кришталево-чистої агресії, жалю і відчаю. Хлопці завершили роботу над своїм «злим» (у позитивному, якщо можна так висловитися, значенні) міні-альбомом під назвою «Царство Жалю», який вмістив у себе п’ять треків-бойовиків.

Міні-альбом не несе концептуальної наповненості, а являється збіркою пісень, яка підсумовує роботу гурту за останніх три роки, та дозволяє із почуттям виконаного обов’язку рухатись уже новим заданим для себе вектором. Кожною піснею хлопці хочуть зачіпати важливі й злободенні теми, але говорити зрозумілою мовою.

До виходу даного ЕР музиканти йшли досить досить довго, адже з певних причин PALAY наразі перетворилися у студійний проект. На сьогоднішній день у складі гурту залишились вокаліст Юрій Антонюк (він пише тексти) та барабанщик Дмитро Бохан (він пише музику). «Але це ніяк не падіння – навпаки, можливість переформатуватися і звучати краще, підготувати новий матеріал», – писали раніше учасники PALAY у соціальних мережах. Треба сказати, що новий реліз став підтвердженням того, що не зважаючи ні на що, їм таки все вдалося. Ми впевнені, що «Царство Жалю» має знайти позитивний відгук у колах поціновувачів важкого сегменту сучукрмузу.

PALAY – Царство Жалю

Як ми вже згадували, до свіжого релізу загалом потрапило п’ять пісень, а три з них були записані у співпраці з іншими виконавцями: титульний трек «Царство Жалю» створено разом із Володимиром Ямпольським (Bojevilla), до композиції «Катма Любові» доклав руку Вадим Казаков (CHESHIRES), а до роботи над піснею «Стій! Бий! Тікай!» було долучено Костянтина Науменка (Sunrise).

Пісня «Дистопія» описує зациклену послідовність зростання, становлення та смерті художнього образу надії та справедливості у потонулому в тоталітаризмі суспільстві. «Перший залп» натхнений ненавистю до подій і людей, пов’язаних з Україною останніх років, кричить гаслами мужності та сили, віри та любові. «Катма любові» — пісня-танець розбитого серця на кістках коханої людини. «Царство жалю» зазирає за обрій людського життя і нагадує, що багатство і значущість по ту сторону набувають діаметрально протилежного значення. Перед обличчям страхів, а їх переповнення в нашому житті дозволяє регулярно з ними бачитись, людський мозок генерує три основних дії — «Стій! Бий! Тікай!» А звільняються від страху люди тільки в одному випадку… Напевно в одному, чи ні?

Альбом «Царство жалю» дебютний, але для музикантів він являється своєрідною червоною лінією, якою вони розділяють свій творчий шлях на даний момент. Вони обіцяють більше експериментів та палітри жанрової різноманітності у новому матеріалі, робота над яким вже ведеться.

PALAY – Царство Жалю
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *