PALAY – Перший залп
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

PALAY – Перший залп (Сингл)

Трохи ранкової агресії у сонячний передвихідний день: новостворена metalcore формація під назвою PALAY презентує свій перший офіційний сингл. Дебютний трек одеситів народився без малого рік тому, але зміни у складі гурту відтягували процес студійного запису. Втім, зрештою, всі початкові труднощі було подолано і наприкінці червня команда представила всім шанувальникам важчого сегменту сучасної української музики композицію під символічною назвою «Перший залп».

«Головною темою нашої роботи, синглу під назвою «Перший залп», ми зробили вже так осточортілі, та, все ж таки, дуже актуальні проблеми нашого з вами сьогодення: військові дії, смерть та руйнування, роль пересічного солдата на шахівниці кривавих бізнесменів, та людську кризу, яку несе із собою її пекельна величність війна. Накопичення треку відбувалося власними силами, а фірмовий звук на записі ми отримали завдяки майстру своєї справи Ромі Бондарю. Сингл вже доступний для вільного завантаження та прослуховування!» – зазначив у коментарі «Нотаткам» фронтмен PALAY Юрій Антонюк.

Для того щоб не гаяти часу, команда наразі вже завершує роботу над другим номерним синглом, та готується незабаром оприлюднити його у мережі. Обидві пісні від PALAY мають потрапити до переліку треків дебютного міні-альбому гурту, реліз якого орієнтовно заплановано на початок наступного календарного року.

Українська музика: PALAY – Перший залп

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *